Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi Chronicles Online

Forum gry opartej na silniku Tibii oraz na podstawie znanej anime oraz mangi Naruto, Naruto Shippuuden
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Mój pomysł

Go down 
2 posters
AuthorMessage
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Mój pomysł Empty
PostSubject: Mój pomysł   Mój pomysł EmptySun Jan 22, 2012 3:34 pm

Nwm jeszcze jak będzie z custom class ale mam pomysł. Jakby było tak że posiada się kekeigenkai. Można zrobić że jak ktoś ma rinnegan to tworzy 6 tych prętów paina (każdy pręt miałby nazwę ścieżki bólu) Używam itemu z nazwą tendo na ciało bandita i tworzy nam się np potwór Tendō bandit (Posiada shinra tensei, bako tenshou czy chibaku tensei)
Umiejętności ścieżek bólu:

(Tendō) - . Służy do kontaktowania się z innymi członkami Akatsuki. Potrafi kontrolować pogodę. Posiada umiejętność przyciągania i odpychania materii. Otacza je aura czakry, która odbija wszystkie ataki. Inicjuje i nadzoruje technikę pieczętującą Fūinjutsu: Genryū Kyū Fūjin.
"Świat Zwierząt"(Chikushōdō) - Umożliwia wykonywanie techniki przywołującej - Kuchiyose no Jutsu.
"Świat Głodnych Duchów"(Gakidō) - Umożliwia pochłanianie ataków przeciwników i odbieranie im czakry.
"Świat Ludzi"(Ningendō) - Wyspecjalizowane jest w taijutsu oraz umożliwia czytanie w myślach ludzi i wyrywanie duszy z ciała.
"Świat Asurów"(Shuradō) - Umożliwia wystrzeliwanie rakiet z rąk oraz posiada działko w głowie. Ma trzy twarze, sześć rąk i ogon przypominający wielką piłę.
"Świat Piekieł"(Jigokudō) - umożliwia przywrócenie do życia każdego z ciał oraz korzysta z technik genjutsu.

Back to top Go down
Soolek
Spammer
Spammer
Soolek


Liczba postów : 216
Points/Punkty : 252
Reputation/Reputacja : 13
Join date : 2012-01-08
Age : 28
Skąd : Konoha Gakure

Mój pomysł Empty
PostSubject: Re: Mój pomysł   Mój pomysł EmptySun Jan 22, 2012 3:40 pm

Skopiować w naruto wiki każdy debil potrafi...
Back to top Go down
 
Mój pomysł
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mój Pomysł
» Fajny Pomysł
» Pomysł na jutsu dla naruto

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shinobi Chronicles Online :: NOWE FORUM/NEW FORUM :: Pomysly-
Jump to: