Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi Chronicles Online

Forum gry opartej na silniku Tibii oraz na podstawie znanej anime oraz mangi Naruto, Naruto Shippuuden
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pomysł na jutsu dla naruto

Go down 
+5
szymek2312
Ikaruga [Admin]
Aidy
Sevba
raezil
9 posters
AuthorMessage
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySun Jan 08, 2012 7:45 pm

Mam fajny pomysł na trans senin mode. Przed włączeniem transa musimy naładować chakre mędrców ,mieć zrobioną sage z treningiem na górze myouboku( po użyciu komendy na transa tracimy 100 punków chakry mędrców) można dodać coś takiego jak mana ale tylko nazywa się chakrą mędrców nwm jak to po ang będzie brzmiało ;p Np za każdy lvl u naruto dostajemy 25 punktów chakry mędrców. Chakre mędrców można ładować za pomocą jakiejś techniki. Tę technike można użyć raz na 15 minut a działa przez czas dopóki nie stracimy transa Wtedy w tym transie nie zużywamy swojej chakry tylko chakre z otoczenia (chakre mędrców). Ta technika ładująca chakre długo by ją ładowała około 15 chakry mędrów na /5 sec. A każde jutsu które miało koszt chakry 100 to pobiera nam 25 chakry mędrców. Np rasenshuriken zżera 2000 chakry to w transie senin mode tracimy 500 chakry mędrców.
Back to top Go down
Sevba
Jounin
Jounin
Sevba


Liczba postów : 221
Points/Punkty : 234
Reputation/Reputacja : 5
Join date : 2011-11-27
Age : 31
Skąd : Oberschlesien

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySun Jan 08, 2012 7:51 pm

Za dużo roboty z tym by było.. już lepiej zrobić naruto z opanowaną czakrą kyubiego i tego rasengana którego wtedy używa.
Back to top Go down
Aidy
Jounin
Jounin
Aidy


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 129
Reputation/Reputacja : 4
Join date : 2011-10-12

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySun Jan 08, 2012 7:58 pm

Tak i masz 5% szansy, że się zamienisz w żabę, zresztą chakrę natury można było kumulować tylko w bezruchu, ew. można by użyć klonów, no ale o tym już pisałem w starym dziale z pomysłami.
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]


Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16
Join date : 2011-12-19
Skąd : Elbląg

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySun Jan 08, 2012 8:28 pm

Trzeba byłoby ten pomysł jeszcze bardzo dopracować, chociaż sama idea jest bardzo dobra.
Back to top Go down
szymek2312
Chunin
Chunin
szymek2312


Liczba postów : 88
Points/Punkty : 94
Reputation/Reputacja : 2
Join date : 2011-10-20
Skąd : nie wazne ;)

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySun Jan 08, 2012 10:34 pm

pomysł sam w sobie fajny ale te ladowania itp to jakos tak porzadnie zrobic
Back to top Go down
Szefu
Jounin
Jounin
Szefu


Liczba postów : 213
Points/Punkty : 212
Reputation/Reputacja : -10
Join date : 2011-10-29

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptyMon Jan 09, 2012 5:26 am

balans by byl stratny !!
Back to top Go down
szaty96
Chunin
Chunin
szaty96


Liczba postów : 118
Points/Punkty : 118
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2011-12-24

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptyMon Jan 09, 2012 6:53 am

To nie lepiej zrobić coś w stylu senin mode na soul ? tzn techniki zabierały by wtedy soul zamiast normalnej chakry. i myślę ,że z tym byśmy się mniej trudzili.
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptyMon Jan 09, 2012 1:51 pm

Wiem można to z soulem. Myślałem nad tym ale myślę że lepiej zrobić nowe niż n soulu bo nie wiadomo czy transy soula nie będą zabierały.
Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida


Liczba postów : 29
Points/Punkty : 30
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2012-01-14

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySat Jan 14, 2012 9:42 pm

a ja sądze ze ten pomysł jest bardzo fajny mysle ze kazdy na tym forum obejzał juz nauke sage mod'a i każdy wie o co chodzi ;d ale mysle zeby bylo cos w tym stylu ze mamy poprostu czerwone zycie niebieską chakre i np. żółtą specjalną chakre ( sage moda ) ktora sie ładuje np przez jutsu a traci jak sie wejdzie w sage moda ;d i wtedy inne jutsu nam biorą mniej chakry mocniej bijemy i mniej tracimy życia myśle ze bardzo fajny server
Back to top Go down
Sevba
Jounin
Jounin
Sevba


Liczba postów : 221
Points/Punkty : 234
Reputation/Reputacja : 5
Join date : 2011-11-27
Age : 31
Skąd : Oberschlesien

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySat Jan 14, 2012 9:47 pm

górnik sam w kopalni , odkopujemy tematy ;D

Pomysł dobry ,ale na soul pointy
Back to top Go down
Szefu
Jounin
Jounin
Szefu


Liczba postów : 213
Points/Punkty : 212
Reputation/Reputacja : -10
Join date : 2011-10-29

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySun Jan 15, 2012 6:51 am

dobra powiem cos co wymyslilem wczoraj tez do naruto wiec nie bd nowych tematow zakladal
naruto jak robi rasengana to odrazu wali z niego to moze dac mu ze pierw tworzy bunshina na 1 sek ten klon byl by niezniszczalny jak npc acess 3 chyba i po 1 sek ladowania bunshin znika a my dreskiem z rasengana naku**iamy
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]


Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16
Join date : 2011-12-19
Skąd : Elbląg

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySun Jan 15, 2012 8:24 am

Czy ja wiem, Szefu, wydaje mi się że przez to możliwości w PvP Naruto będą ograniczone. Trzeba będzie dokładnie wycelować w gracza, ewentualnie podbiec, by nie uciekł itd. - a walki mają być przyjemne i wyrównane. Chyba, że źle Cię zrozumiałem.
Back to top Go down
PySiu




Liczba postów : 1
Points/Punkty : 1
Reputation/Reputacja : 0
Join date : 2012-01-15

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySun Jan 15, 2012 2:48 pm

Ja tak nad tym myśle żeby mozna było używac jutsu `nie tylko jak mrosnie lvl tylko żeby bylo mozna tez trenowac swoim sposobem.a nie zeby tylko od lvl zalezalo. powino byc tak ze mozna trenowac samego siebie i kogos i tez lvl niech pomaga.Razz !
Back to top Go down
Szefu
Jounin
Jounin
Szefu


Liczba postów : 213
Points/Punkty : 212
Reputation/Reputacja : -10
Join date : 2011-10-29

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySun Jan 15, 2012 2:53 pm

chodzi mi o to ze ladujesz rasengana i walisz przed sb
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto EmptySun Jan 15, 2012 3:05 pm

I jedno jak jesteś w transie senin mode to rasenshuriken wali na target i nie zabiera hp a jak jesteś w transie ship to rasenshuriken wali jak rasengan i zabiera nam życie ;p.
Back to top Go down
Sponsored content





Pomysł na jutsu dla naruto Empty
PostSubject: Re: Pomysł na jutsu dla naruto   Pomysł na jutsu dla naruto Empty

Back to top Go down
 
Pomysł na jutsu dla naruto
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mój Pomysł
» Mój pomysł
» Fajny Pomysł
» Rozmowy o odcinkach naruto

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shinobi Chronicles Online :: NOWE FORUM/NEW FORUM :: Pomysly-
Jump to: