Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi Chronicles Online

Forum gry opartej na silniku Tibii oraz na podstawie znanej anime oraz mangi Naruto, Naruto Shippuuden
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(

Go down 
+10
Kobcio [Admin]
Aidy
Soolek
Sephior
Szefu
raezil
xeir
Ikaruga [Admin]
Orotachi
Ogarniam Nejego
14 posters
AuthorMessage
Ogarniam Nejego
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
Ogarniam Nejego


Liczba postów : 26
Points/Punkty : 25
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2012-01-12
Age : 27
Skąd : Z Puszczy

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 12:48 pm

Imie/Ksywa:Hubert/Ogarniam Nejego
Wiek:15
Staz: Mój staż nie jest zbytnio zadowalający.. Otóż pewnego dnia w pewnej godzinie za pomaganie graczom i dużą wiedzę dostałem Tutora. ależ parę tygodni przed tym testowałem ten wspaniały Ots który upadł po miesiącu, Testowanie było bardzo męczące siedziałem dni i noce szukałem wszystkich błędów u npc również jak na mapie w misjach nie odpuściłem wytrwałem do końca.. To Historia miała miejsce na pewnym Ots'ie który zwał sie ,,"Adwenture Of Shinobi"
Twoj poziom umiejetnosci: średnio-zaawansowany
Jak chcialbys pomoc dla serwera: Chciałbym stworzyć nową Historie o chłopcu który dzień i noc Testował serwer i się nie poddawał dopóki nie zrobił tego co było mu pisane Jego praca była męcząca szukał wszystkich błędów w wolnych chwilach reklamował serwer aż w końcu jego wysyłki weszły w życie i został on opisany w tej krótkiej ale wspaniałej silnej woli Histori!
Przyklad pracy: Testowanie, uważnie przeszukiwanie mapy czy jest na 100% dopracowana sprawdzania wszystkich misji czy nie ma w nich okropnych straszliwych grożących grozą Bugów!!
Ile czasu dziennie moglbys poswiecic na prace: w tygodniu na pewno prawdziwy Tester który chce żeby serwer wszedł w życie będzie poświęcał wiele godzin! dziennie 4-5h, a w weekendy dużo dużo więcej czyli 10-15 godzin ciężkiej pracy na serwerze
Kontakt: gg otóż dał wam swojego gy gy dla lepszego kontaktu z nim! 37396736
Co chcialbys w zamian: żeby moja praca nie poszła wyrażę się nie kulturalnie w pizd** i żeby serwer wszedł w życie i żył wiecznie!!
Opisz siebie:Nazywa się Hubert. Jest Egocentrycznym nieukiem bo się nie uczy.. woli poświecić czas na ots'y niż na naukę. Ma już 15lat a chodzi dalej do 1gimnazjum (skutki nieuczenia się) w Mieszkowicach, Lubi dziewczyny i dziewczyny lubią jego, większość czasu spędza w domu grając w przeróżne ots'y. Lubi też czasami bazgrać w gimpie jak i w innych programach.Pytania piszcie na jego prywatne gy gy albo na PM i najważniejsza rzecz o której prawie bym zapomniał GRA DLA RODZICÓW!
Back to top Go down
Orotachi
Chunin
Chunin
Orotachi


Liczba postów : 96
Points/Punkty : 104
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2011-05-02
Age : 26
Skąd : z zadupia

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 3:40 pm

To lepiej zamiast testować OTS to się weź za książkę i się poucz.

@Kobcio
Niech się pouczy Smile
Back to top Go down
Ogarniam Nejego
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
Ogarniam Nejego


Liczba postów : 26
Points/Punkty : 25
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2012-01-12
Age : 27
Skąd : Z Puszczy

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 3:42 pm

Po co się uczyć wole testować Smile
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]


Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16
Join date : 2011-12-19
Skąd : Elbląg

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 3:48 pm

To, że masz 15 lat i siedzisz ciągle w pierwszej gimnazjum nie świadczy o Tobie dobrze, także nie masz się czym chwalić. Nawet mój brat, który obecnie uczęszcza do tej pierwszej gimnazjum, bez żadnej nauki (bo również mu się nie chce), ma same dwójki i trójki - ale zdaje. Jeżeli Twoją pasją są OTS'y, to nie wątpię, że będziesz poświęcał w nie całe swoje zaangażowanie, ale jakiej jakości będzie Twoja praca? Tu nie szukamy robotników do rzucania kamieni na jedną kupkę, lecz osób inteligentnych, którzy trochę pomyślą nim uznają 'ubarwienie' w mapce za bug. Mimo tego, budzisz wiele kontrowersji - myślę, że można dać Ci JEDNĄ szansę na pokazanie, w jaki sposób nadrabiasz swoje wady pracowitością. Jednakże nie ode mnie jest to zależne, lecz od Kobcia - poczekajmy zatem na jego ostateczny głos.
Back to top Go down
xeir
Moderator
Moderator



Liczba postów : 98
Points/Punkty : 106
Reputation/Reputacja : -2
Join date : 2011-12-31
Skąd : z internetu

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 4:17 pm

jako iż mam paru kolegów którzy są po paru "siedzeniach w klasach" i wiem ze takie osoby są często bardziej normalne niż osoby które zdają z czystej uprzejmości prosił bym żebyście się go nie czepiali , samo to ze tak wyskoczył z tym na dzień dobry jest godne pochwały ( oraz zastanawiające w pewnym stopniu )
Co do mojej opini jako takiej wiem ze osoby które nie lubią się uczyć z reguły mają dużo czasu dał bym mu szanse Smile
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 4:22 pm

Chłopię weź się za naukę bo na testowaniu ots w przyszłości nie zarobisz. A to że masz 15 lat i chodzisz do 1 klasy gimnazjum to nie świadczy dobrze o Tobie. Radzę wziąć się za naukę , poczytać książkę może czegoś się nauczysz. Jak tak bardzo interesują Cię otsy to naucz się języków potrzebnych do stworzenia otsa i na pewno kiedyś któryś z tych języków ci się przyda. Wszystko zależy od Kobcia czy Ciebie przyjmie.
Back to top Go down
Orotachi
Chunin
Chunin
Orotachi


Liczba postów : 96
Points/Punkty : 104
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2011-05-02
Age : 26
Skąd : z zadupia

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 4:34 pm

English podstawa Smile
Onanizator nie dawaj mu szansy bo się zawiedziesz jak na mnie hehe xD
Back to top Go down
Szefu
Jounin
Jounin
Szefu


Liczba postów : 213
Points/Punkty : 212
Reputation/Reputacja : -10
Join date : 2011-10-29

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 5:21 pm

ja tam sie nie ucze i mam 3,4,5 3 gim ;P
juz tak z offtopuje
a ze kibluje ze tak powiem to nie musi byc 100% jego winy bo nauczyciele go tez moga np nie lubic
Back to top Go down
Sephior
Helper
Helper
Sephior


Liczba postów : 17
Points/Punkty : 21
Reputation/Reputacja : 1
Join date : 2012-01-13

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 5:30 pm

@Topic
Powiem że trzeba mieć talent żeby nie zdawać z 1 gim... xd.
Ale oceny to oceny nie po tym powinniście kogoś oceniać.
Co nie zmienia faktu że człowieku, weź się za szkołe bo za 5 max 10 lat będziesz tego gorzko żałował.
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]


Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16
Join date : 2011-12-19
Skąd : Elbląg

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 8:01 pm

Dobra, chłopaki, koniec tej dyskusji na temat jego nauki. Jestem niemalże pewny, że i tak nic sobie z tych naszych wypocin nie zrobi, nie wbije do głowy, zatem jesteśmy zbyteczni. A jedynie zaśmiecamy temat, który zupełnie nie jest odpowiedni do sensu naszej dyskusji. Ja od podejmowania decyzji ostatecznej nie jestem, mam prawo skomentować, rzucić na jego podanie światło ze swojej 'latarki', że tak powiem, by Kobcio mógł podjąć decyzję prościej, a także by wiedział, co na temat danego ochotnika sądzi reszta ekipy. Ja już swoją opinię o Ogarniam wyraziłem, dlatego nie mam zamiaru już dłużej siedzieć w tym temacie. Wejdę zapewne, gdy Kobcio wyda werdykt odnośnie przyjęcia go, bądź nie, do ekipy. I o to samo proszę Was, Drodzy Użytkownicy - nie ma sensu zaśmiecać forum.
Back to top Go down
Soolek
Spammer
Spammer
Soolek


Liczba postów : 216
Points/Punkty : 252
Reputation/Reputacja : 13
Join date : 2012-01-08
Age : 28
Skąd : Konoha Gakure

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 8:03 pm

Ta skończyć gimnazjum w wieku ponad 18 lat fajna sprawa.

Hmm ktoś na górze napisałby się nauczył tych języków czyli skryptów co z tego jeżeli papieru nie będzie miał że skończył szkołe?

Co do czego że nie zdał nie znaczy że jakiś nienormalny.
Back to top Go down
Ogarniam Nejego
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
Ogarniam Nejego


Liczba postów : 26
Points/Punkty : 25
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2012-01-12
Age : 27
Skąd : Z Puszczy

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 8:24 pm

Jak dacie mi szanse, to na pewno was nie zawiodę..
zresztą sami się przekonacie Smile
Ale to nasz szanowny Kobcio musi zdecydować.
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 8:31 pm

Ogarniam szkoła ci dużo da będziesz miał w przyszłości dobry zawód itd. Nie warto rzucać nauki dla otsa. Za 10 lat będziesz tego żałował co zrobiłeś z swoim życiem. To tyle niech kobcio wstuka tu posta ;p
Back to top Go down
Aidy
Jounin
Jounin
Aidy


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 129
Reputation/Reputacja : 4
Join date : 2011-10-12

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 8:35 pm

Pieprzycie o szkołach, a nie zauważacie że magistrowie po 9 latach studiów pracują za minimalną krajową, a ludzie po zawodówkach zarabiają po parę tysi, wykształcenie nic nie znaczy, liczą się tylko znajomości.
Back to top Go down
Ogarniam Nejego
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
Ogarniam Nejego


Liczba postów : 26
Points/Punkty : 25
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2012-01-12
Age : 27
Skąd : Z Puszczy

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 8:52 pm

Nie wyraziłem się dokładnie..
po prostu bo kiblowaniu zrozumiałem że to mi nic nie da więc w tym semestrze leciałem prawie na samych dwójach, miałem 5 zagrożeń a zostało mi jedno Smile

I powiem wam jedno to nie miejsce do dyskutowanie a nauce, rozumiem że chcecie się dowiedzieć z kim będziecie pracować więc chce wam to ułatwić. Nie jestem tam jakimś że tak się wyrażę "debilem żeby siedzieć do 18 lat w gimnazjum.. Po prostu chce pomóc i mam nadzieję że dacie mi tą szansę. Jak zostanę Testerem to na pewno was nie zawiodę. Dlatego dajcie mi się sprawdzić Smile
Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 9:15 pm

ok, pomysle nad twoim przyjeciem lecz zrobie przysloge twoim rodzicom i np bedziesz mogl tylko 3 h dziennie testowac. Nie chce zeby nsso wam marnowalo zycie tylko zeby bylo gra do zrelaksowania sie
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
xeir
Moderator
Moderator



Liczba postów : 98
Points/Punkty : 106
Reputation/Reputacja : -2
Join date : 2011-12-31
Skąd : z internetu

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 9:18 pm

"ok, pomysle nad twoim przyjeciem lecz zrobie przysloge twoim rodzicom i np bedziesz mogl tylko 3 h dziennie testowac. Nie chce zeby nsso wam marnowalo zycie tylko zeby bylo gra do zrelaksowania sie"

Chciał bym ci przypomieć ze to jego życie i jego sprawa co z tym zrobi równie dobrze w tym czasie przerwy może strzelić rundke w cs więc jeżeli sam w ostatnich tygodniach nauki nie bd potrafił się ogarnąć nikt się za niego nie ogarnie ... , co jak co ale ja nie chciał bym żeby ktoś robił mi przysługi na sile wręcz denerwowała by mnie taka postawa. i traktowanie mnie jak ....

Back to top Go down
Ogarniam Nejego
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
Ogarniam Nejego


Liczba postów : 26
Points/Punkty : 25
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2012-01-12
Age : 27
Skąd : Z Puszczy

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 9:27 pm

xeir dzięki że jesteś bo mojej stronie. :0 Wiesz Kobcio w pewnym sensie robi dobrze, martwi się o nas Smile

Kobcio mam nadzieję że dasz mi szansę i naprawdę się sprawdzę Smile
Back to top Go down
Nezall
Helper
Helper
Nezall


Liczba postów : 11
Points/Punkty : 18
Reputation/Reputacja : 0
Join date : 2011-10-25
Skąd : z lasu~

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySat Jan 14, 2012 9:35 pm

Najprawdopodobniej nie wiem czym się kierował, lecz gdyby chodziło o moje domysły, powiedziałbym, że chciał jak najlepiej dla założyciela tematu. I w sumie tylko tylko może zrobić. Ograniczyć godziny. Może się przejmuje nie na żarty, A MOŻE PO PROSTU SIĘ WYGŁUPIA. To też jest możliwe, więc rozważ kilka opcji zanim pier*olniesz post tego typu. c:

Egocentryczny (jak to sobie śmiesznie wymyślił) założyciel ma jedynie głos odnośnie wchodzenia z buciorami w jego życie. Kochani, szanujmy się. Niech nas to nie obchodzi.

temat.

Najpewniej tylko ja z bliżej niesprecyzowanych okoliczności uważam, że twoje podanie mnie drażni. Także jako osoba z takimi problemami, nie mam prawa głosu.

@kuzara

Jedyne co może zrobić, to ograniczyć godziny. Co oczywiście nie znaczy, że zrobi to na pewno. Ponieważ (jak już wcześniej zauważyłem) mógł sobie tylko żartować. x.x

Nezall wrote:
Niech nas to nie obchodzi.

Czemu się przejmujemy ? Ponieważ tworzymy grupę która wysłucha, doradzi a także się zamknie jeżeli to będzie konieczne. Tym się właśnie wyróżniamy. Pozostali mogą tylko naskoczyć.


Last edited by Nezall on Sun Jan 15, 2012 8:11 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
kuzara




Liczba postów : 8
Points/Punkty : 10
Reputation/Reputacja : 1
Join date : 2012-01-09

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySun Jan 15, 2012 6:41 pm

Hueheuhe, ograniczanie godzin? Cóż to da, jak nie wejdzie na ten serwer, to wejdzie sobie na inny? Nie chce się uczyć, to nie, co się go czepiacie?
Back to top Go down
Ryu
Jounin
Jounin
Ryu


Liczba postów : 238
Points/Punkty : 275
Reputation/Reputacja : 5
Join date : 2011-10-10
Skąd : Stolica

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySun Jan 15, 2012 11:00 pm

Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę.
Back to top Go down
ninchi




Liczba postów : 2
Points/Punkty : -2
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2012-01-14

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptySun Jan 15, 2012 11:36 pm

a pan do kogo ?

@Raezil : Post nic nie wniósł do tematu. Zostajesz ukarany ostrzeżeniem. 10 takowych ostrzeżeń to ban na konto. Proszę w innych postach o rozwinięcie swojej wypowiedzi.
Back to top Go down
Ogarniam Nejego
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
Ogarniam Nejego


Liczba postów : 26
Points/Punkty : 25
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2012-01-12
Age : 27
Skąd : Z Puszczy

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptyTue Jan 17, 2012 2:28 pm

Kobcio to jaka jest twoja ostateczna decyzja? ;d
Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptyTue Jan 17, 2012 4:04 pm

narazie sie wstrzymam... mamy odpowiednia ilosc testerow
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
Ogarniam Nejego
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
Ogarniam Nejego


Liczba postów : 26
Points/Punkty : 25
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2012-01-12
Age : 27
Skąd : Z Puszczy

Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( EmptyTue Jan 17, 2012 4:07 pm

Ok. rozumiem Smile
ale jak kiedyś będzie wam potrzebny Tester to jestem gotowy do waszych potrzeb ;d
Back to top Go down
Sponsored content





Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty
PostSubject: Re: Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(   Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :( Empty

Back to top Go down
 
Podanie Ogarniam/ takie są czasy wiecie :(
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Wyglad podania oraz regulamin

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shinobi Chronicles Online :: NOWE FORUM/NEW FORUM :: Rekrutacja-
Jump to: