Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi Chronicles Online

Forum gry opartej na silniku Tibii oraz na podstawie znanej anime oraz mangi Naruto, Naruto Shippuuden
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Wazna Informacja

Go down 
+6
Ikaruga [Admin]
EeFo [Admin]
Sevba
raezil
Orotachi
Kobcio [Admin]
10 posters
AuthorMessage
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySat Jan 07, 2012 9:55 pm

Dzisiaj odszedl z tester teamu najstarszy, jeden z pierwszych uzytkownikow forum jak i ''przeszly przyszly tutor''.
Dlaczego? odpowiedz jest prosta, nie wywiazywal sie z obowiazkow, wszystko robil dobrze lecz nie na czas, przez to nie dostaliscie paczki screenow ktora obiecalem i nie dostaniecie niestety gameplayu. Nie zwalam wszystko na niego lecz poprostu nie mial na to czasu z wlasnej winy, ciagle mial wymowki ze musi cos zrobic wiec postanowilem go ''zwolnic'' i zastopic nowymi testerami.



Traileru nie bedzie z 2 przyczyn, jak wiecie server ma startowac juz w lutym a nawet przed lutym wiec musze sie skupic 100% na robieniu servera. Itemki sa w 100% gotowe, monsterki nie sa jeszcze zrobione lecz uporam sie z nimi w 2 tyg razem z balansem, wszystkie NPC , misje , sagi itp beda zrobione tak samo w 2 tyg zaraz po monterkach, moze nawet i szybciej jezeli mi pomoze skrypter Eefo.


Do 2 obietnic sie wywiaze, do tej ze server wystartuje i do tej ze bede wklejac ciagle screeny z kazdej z prac.
W najblizszym czasie zrobie bardzo duzo mapy, na niej sie skupiam najbardziej bo jestem glownym mapperem, i z kazdego expa czy budynku bedzie zrobiony screen i wrzucony na forum.

Wiem ze jest malo uzytkownikow na forum, przejedli sie oni czekaniem na server lecz mam nadzieje ze choc polowa z nich wroci a wy mi w tym pomozecie bo nie moge pracowac za 10. Mam prosbe do kazdego uzytkownika forum zeby powiedzial dla swoich kolegow ktorzy interesuja sie takimi serverami zeby do nas zawitali oraz przypomniec starym uzytkownikom , nie udzielajacym sie na forum zeby takze wrocili.

Tester Orotachi mnie zawiodl, ja go pewnie tez lecz nie zamierzam go zostawiac z pustymi rekami, jakas prace zrobil, miedzy innymi pomogl balans zrobic wiec dostanie nagrode [pacca] na officialu jezeli bedzie grac.

Prosilbym tez poreklamowac server na innych forach, beda za to nagrody. Zeby dostac nagrode za reklamowanie trzeba sie zglosic w dziale ''rekrutacja'' na pozycje reklamatora.

tutaj na zachete daje wam ssa z gry.


Wazna Informacja New_bi10

te miejsce nie jest dostepne w grze tylko ma na celu pokazac ze sie nie obijam.
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
Orotachi
Chunin
Chunin
Orotachi


Liczba postów : 96
Points/Punkty : 104
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2011-05-02
Age : 26
Skąd : z zadupia

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySat Jan 07, 2012 10:22 pm

Dziękuję Kamilu. Oczywiście pogram Very Happy To powodzenia w projekcie Smile
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySat Jan 07, 2012 10:27 pm

Grafika posągu pierwszego jest okropna chodzi mi o twarz. Madara nawet nawet. Co do tematu szkoda że orotachi nadal nie jest testerem.
Back to top Go down
Sevba
Jounin
Jounin
Sevba


Liczba postów : 221
Points/Punkty : 234
Reputation/Reputacja : 5
Join date : 2011-11-27
Age : 31
Skąd : Oberschlesien

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySat Jan 07, 2012 10:30 pm

No twarz i ręka coś nie wyszła.
31 stycznia ferie się u mnie zaczynają gdybyś odpalił wtedy serva było by nieźle , jeśli wcześniej jeszcze lepiej.
To rób swoje , dobrze ,że wreszcie napisałeś coś konkretnego a nie odwlekałeś to.
Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySat Jan 07, 2012 10:30 pm

raezil wrote:
Grafika posągu pierwszego jest okropna chodzi mi o twarz. Madara nawet nawet. Co do tematu szkoda że orotachi nadal nie jest testerem.


specialnie zmniejszylem jakosc zdjecia by nikt ich nie wzial ;p


jeszcze raz przypominam, nie robie tych grafik, nie jestem takze zlodziejem bo sie pod nie nie podszywam, wszystko co jest dostepne w internecie jest darmowe. Nie ma jeszcze ots z takimi grafikami wiec oryginalnosc nie ucierpi Smile pozdrawiam
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
EeFo [Admin]
Moderator
Moderator
EeFo [Admin]


Liczba postów : 131
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 11
Join date : 2011-09-19
Skąd : a czy to ważne ;)?

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySat Jan 07, 2012 10:33 pm

dobra ja Ci pomoge na 100% Wink
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]


Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16
Join date : 2011-12-19
Skąd : Elbląg

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySat Jan 07, 2012 11:20 pm

Ja z mapą także. Do jutra zrobię pracę, którą mi zleciłeś. Jest obecnie około 15%, jak na takie expowisko to nie jest mało. Jeżeli nie uporam się z nią jutro, na pewno przez tydzień ją dokończę i Ci podeślę. Smile
Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySat Jan 07, 2012 11:23 pm

spoko spoko,elementy mapy mozna pominac i zajac sie innymi
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
Nezall
Helper
Helper
Nezall


Liczba postów : 11
Points/Punkty : 18
Reputation/Reputacja : 0
Join date : 2011-10-25
Skąd : z lasu~

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySun Jan 08, 2012 12:39 pm

Kobcio [Admin] wrote:
oraz przypomniec starym uzytkownikom , nie udzielajacym sie na forum zeby takze wrocili
He He He. Jestem. o/

Kobcio [Admin] wrote:
te miejsce nie jest dostepne w grze tylko ma na celu pokazac ze sie nie obijam.

Skoro nie jest dostępne, jest zbędne. A co jest zbędne, można olać. olewamy rzeczy najczęściej proste, skomplikowane oraz brzydkie. Screenem właśnie pokazałeś, że możesz się obijać. Wiem, jestem okrutny. najpewniej tego nie robisz, ale zamiast wrzucać tak niepotrzebne screeny oraz parszywe dopiski, po prostu zapewnij nas w krótkim poście że projekt nadal Cię interesuje.


joł~

Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySun Jan 08, 2012 2:36 pm

chcialem sie tylko pochwalic grafikami
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
Soolek
Spammer
Spammer
Soolek


Liczba postów : 216
Points/Punkty : 252
Reputation/Reputacja : 13
Join date : 2012-01-08
Age : 28
Skąd : Konoha Gakure

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySun Jan 08, 2012 2:40 pm

Chwalipięta...
Back to top Go down
xeir
Moderator
Moderator



Liczba postów : 98
Points/Punkty : 106
Reputation/Reputacja : -2
Join date : 2011-12-31
Skąd : z internetu

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySun Jan 08, 2012 3:26 pm

jako iż h admin mi nie odpisuje na gg to tu sie zapytam nie lepiej zamienić tą grafike kyuubi 4 ogoniastego na

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/38/kyuubil.png/


grafika nie moja zdobyta z internetu Wink
Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySun Jan 08, 2012 3:29 pm

grafika nie jest pod kat tibijski lecz prosty, chodzi na plecach, brzuchu i ramionach , jest uzywana na wielu otsach gdzie admini sie pod nia podaja [kazdy]
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
Szefu
Jounin
Jounin
Szefu


Liczba postów : 213
Points/Punkty : 212
Reputation/Reputacja : -10
Join date : 2011-10-29

Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja EmptySun Jan 08, 2012 4:32 pm

zgadzam sie z reazilem
Back to top Go down
Sponsored content





Wazna Informacja Empty
PostSubject: Re: Wazna Informacja   Wazna Informacja Empty

Back to top Go down
 
Wazna Informacja
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Informacja

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shinobi Chronicles Online :: NOWE FORUM/NEW FORUM :: Global News-
Jump to: