Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi Chronicles Online

Forum gry opartej na silniku Tibii oraz na podstawie znanej anime oraz mangi Naruto, Naruto Shippuuden
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Rozmowy o odcinkach naruto

Go down 
+7
Anwerstaw
dami1310
Ikaruga [Admin]
raezil
achiru
Aidy
alkaida
11 posters
AuthorMessage
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida


Liczba postów : 29
Points/Punkty : 30
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2012-01-14

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptyFri Jan 20, 2012 10:15 pm

witam gdy Sevba wyskoczył mi z tekstem czy ja wogle oglądałem naruto ! ;d ( nie mam do cb pretęsji o to ponieważ sam sie wkurw*łem ze takie coś zapomniałem ;/ ) ale cóz wracając do tematu pomyślałem ze moze tu się bd wszyscy rozmawiać o Odc Naruto typu. ( co nam sie w danym odc. podobało , co nie za bardzo , co było śmieszne , co wkurzające , a nawet co wzruszające ) mam nadzieje ze sie podoba ;d pomysł ;d
jeśli tak to zaczynajmy Very Happy
np. mi ostatni odc sie Bardzo PODOBAŁ poprostu super był jak przytulił swoje złe wcielenie ;d aż mi sie łza uroniła albo jak włożył głowe do paszczy lwa ;d hahahah jak yamato i kiler bee zrobił w ch*ja ;d ze nie ma głowy Very Happy
tylko kłupie bylo to ze w takim jeba*ym momęcie skończyli Sad
Back to top Go down
Aidy
Jounin
Jounin
Aidy


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 129
Reputation/Reputacja : 4
Join date : 2011-10-12

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptyFri Jan 20, 2012 10:35 pm

Tak i zakładasz taki temat w dziale global news, myślę że kobcio powinien ten dział zastrzec sobie. A twój temat powinien być przeniesiony do działu offtopic.
Back to top Go down
achiru
Genin
Genin



Liczba postów : 33
Points/Punkty : 37
Reputation/Reputacja : 0
Join date : 2012-01-15

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptyFri Jan 20, 2012 10:58 pm

oj tam oj tam xD Mi to sie podobalo Jak naruto rapowal xD
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptyFri Jan 20, 2012 11:29 pm

Ja tam wolę mangę ale w odcinki też mogą być. Podobało mi się jak naruto rapował ;p.

@Alkaida
Jak kobcio lub eefo będą to przeniosą temat do offtopic ;p.


Last edited by raezil on Sat Jan 21, 2012 10:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]


Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16
Join date : 2011-12-19
Skąd : Elbląg

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 8:12 am

Hm...co by tu z Tobą zrobić? Zbanować? Czy tylko dać warna? Zrobimy tak - nie zbanuję Ci, lecz nadam najwyższy pasek ostrzeżeń, co oznacza, że gdy jeszcze raz wyskoczysz z czymś niezgodnym z regulaminem, bądź po prostu idiotycznym, to już więcej nie napiszesz nic. Dostaniesz po prostu bana, rozumiemy się? Tym czasem proszę osobę, która może w tym dziale 'coś' robić o zamknięcie tematu i przeniesienie go do kosza po upływie 24h - by autor owego tematu miał czas na zapoznanie się z moją krótką notatką.
Back to top Go down
dami1310
Chunin
Chunin



Liczba postów : 82
Points/Punkty : 94
Reputation/Reputacja : -5
Join date : 2012-01-08
Age : 25

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 8:25 am

Ja nie mogę, odcinek teraz był boski, ale szkoda, że skończył się w takim momencie ( jak zawsze -.-) to jest najgorsze, choć dzięki temu jest dużo zastanawiania się co będzie w następnym odcinku Razz

Ale racja, zły dział ;/
Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida


Liczba postów : 29
Points/Punkty : 30
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2012-01-14

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 9:58 am

oki to moge go zrobic w offtopic ? czy tam tez bd źle ? ? ? + sory ale myśle ze ten temat moze byc ponieważ mozna by pogadać o naruto ) ale niech bd !
Back to top Go down
Anwerstaw
Genin
Genin



Liczba postów : 32
Points/Punkty : 35
Reputation/Reputacja : 2
Join date : 2011-12-11

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 10:30 am

Moim zdaniem anime to gówn oi aprodia mangi nie oglądam !.
Back to top Go down
Sevba
Jounin
Jounin
Sevba


Liczba postów : 221
Points/Punkty : 234
Reputation/Reputacja : 5
Join date : 2011-11-27
Age : 31
Skąd : Oberschlesien

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 10:44 am

A jak ma anime wyglądać ? tworzą je z mangi więc?
Jeżeli manga ma takie a nie inne chaptery to takie jest anime.
Naruto jest w 90% na podstawie mangi ( pomijam filery).

Teraz będzie z 5 odcinków ( tak mi się zdaje nie pamiętam dokładnie) na tej wyspie jeszcze , w miarę ciekawe , nie narzekajcie.
Back to top Go down
Prediatrix
Genin
Genin
Prediatrix


Liczba postów : 56
Points/Punkty : 57
Reputation/Reputacja : -19
Join date : 2012-01-16

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 11:39 am

Mi się podobał kyuubi ;D bijuudamą w Naruto odrazu na dzieńdobry Wink
Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida


Liczba postów : 29
Points/Punkty : 30
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2012-01-14

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 1:56 pm

tak wię ( do arministracji ) widzicie temat chyba sie podoba użytkowniką więc prosze o nie usuwanie go tylko przeniesienie w offtopic ! i zmniejszenie mi tego warning level bo na 5 za taki błąd i do tego jako jeden z nowszych użytkowników to chyba za mocno szczegulnie ze wystrczy ze napisze cos nie tak ( co sie nie spodoba adminowi) i leci ban no to jest z lekka przesada chyba ! ;/
Back to top Go down
xeir
Moderator
Moderator



Liczba postów : 98
Points/Punkty : 106
Reputation/Reputacja : -2
Join date : 2011-12-31
Skąd : z internetu

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 2:14 pm

Jak kobcio będzie to powinien przenieść ten temat do działu offtopic.


Jeżeli Nie odpowiada ci liczba ostów zgłoś się do osoby która ci je dała w celu wyjaśnienia sprawy lub skontaktuj się z jego przełożonym w tym przypadku Kobcio.


Quote :
jako jeden z nowszych użytkowników

Jako jeden z nowszych użytkowników powinieneś być szczególnie uważny na co co piszesz . a nie piszesz posty typu :


Quote :
Dziękuje ci za poparcie
<--- 1 ost

Quote :
Hymmm... wiesz jednak masz racje ;d ale karzde są zajebiszcze ;d
Istnieja Opcja Edytuj nie wnosi dużo do tematu post 2 ost

Quote :
siemasz witam cie ;d
3 ost nie wnosi nic do tematu



Quote :
a podasz link gdzie kobcio opisał karzdą postać ?
takie rzeczy na pw 4 ost

Quote :
czemu tak sądzisz ? im większy lvl tym fajniej ;d
Post nie wnosi nic do tematu/ mogłeś edytować wcześniejszy 5 ost

6 i 7 ost to ten temat powinieneś więc już na czysto mieć bana , jak By nie to ze jesteś Nowszym użytkownikiem !



8 Ost

alkaida wrote:
no oki nie ma sprawy ;d

Nie wnosi nic do tematu uskutecznia spam nie edytował poprzedniego posta


Co do zdjęcia ostów w twoim przypadku to akurat nic nie da po prostu lubisz pisać oftopic chyba ze co tydzień bd ci zdejmować ...





Edit@



alkaida wrote:
ahaa czyli jak napisze jedno zdanie to powinien byc ban ? hahahahahha dobree czyli jak mam zamiar sie wypowiadać to ma byc ile zdań ? 4 -10 czy moze 50 zeby nie było za krotko ?!!!!!!!!!!!!

na oko to 9 warn ale twój temat więc w zależności od admina


Edit2@




alkaida wrote:
hymmm admini nie wiem jak to mozliwe ze ja robie temat w którym można spokojnie pogadać o naruto i wgl. a ten typek wyskakuje z takim gównem i on ma warnink 4 a ja 5 ? ahahhahaha dobre sobie Pozdro dla was !


Post nie wnosi nic do tematu 9 lub 10 warn w zależności od adminów

Down@ Naucz Się Edytować Posty , Naucz się chociaż w głupi Sposób nawiązywać do tematu a nie bd miał problemów z administracją ... i tak tu dosyć pozwalają jako admini graczą.




Last edited by xeir on Sat Jan 21, 2012 2:56 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida


Liczba postów : 29
Points/Punkty : 30
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2012-01-14

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 2:49 pm

ahaa czyli jak napisze jedno zdanie to powinien byc ban ? hahahahahha dobree czyli jak mam zamiar sie wypowiadać to ma byc ile zdań ? 4 -10 czy moze 50 zeby nie było za krotko ?!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]


Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16
Join date : 2011-12-19
Skąd : Elbląg

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 4:59 pm

Po prostu nie pisz mało wnoszących do tematu postów, np.: dziękuję, spoko. Rozumiem, że chcesz być miły, kulturalny i przy okazji nabić parę postów, ale od tego jest opcja 'edytuj'. Następnym razem, gdy będziesz chciał za coś podziękować, czy coś w tym stylu, po prostu użyj tej opcji.
Back to top Go down
szaty96
Chunin
Chunin
szaty96


Liczba postów : 118
Points/Punkty : 118
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2011-12-24

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 7:21 pm

Alkaida polecam przeczytanie regulaminu bo tak mi się zdaje ze go nie przeczytałeś i licz się z możliwością bana gdy go nie przestrzegasz proste.
Back to top Go down
Prediatrix
Genin
Genin
Prediatrix


Liczba postów : 56
Points/Punkty : 57
Reputation/Reputacja : -19
Join date : 2012-01-16

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 9:42 pm

Dobra nie opierniczajcie go już dostał za swoje to już się na nim nie wyrzywajcie.

@Topic
ciekawi mnie walka Tobiego i Konan ;D
Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida


Liczba postów : 29
Points/Punkty : 30
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2012-01-14

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySun Jan 22, 2012 12:34 pm

z kąd wziąłeś pomysł tibiego vs konan ? ? ;d hehhhh ale ogólnie podoba mi sie pomysł ;d mnie zastanawia jak bd walczyć naruto na wojnie shinobi ;d albo sasuke ;d ;o
Back to top Go down
Sevba
Jounin
Jounin
Sevba


Liczba postów : 221
Points/Punkty : 234
Reputation/Reputacja : 5
Join date : 2011-11-27
Age : 31
Skąd : Oberschlesien

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySun Jan 22, 2012 12:55 pm

może z mangi? jakoś za niedługo będzie walka tobi vs konan.
Back to top Go down
Sponsored content





Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  Empty

Back to top Go down
 
Rozmowy o odcinkach naruto
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pomysł na jutsu dla naruto

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shinobi Chronicles Online :: NOWE FORUM/NEW FORUM :: Offtopic-
Jump to: