Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!

Shinobi Chronicles Online

Forum gry opartej na silniku Tibii oraz na podstawie znanej anime oraz mangi Naruto, Naruto Shippuuden

HomeSearchRegisterLog in

Share

Rozmowy o odcinkach naruto

Go down 
AuthorMessage
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida

Liczba postów : 29
Points/Punkty : 30
Reputation/Reputacja : -1

Rozmowy o odcinkach naruto  Empty
PostSubject: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptyFri Jan 20, 2012 10:15 pm

witam gdy Sevba wyskoczył mi z tekstem czy ja wogle oglądałem naruto ! ;d ( nie mam do cb pretęsji o to ponieważ sam sie wkurw*łem ze takie coś zapomniałem ;/ ) ale cóz wracając do tematu pomyślałem ze moze tu się bd wszyscy rozmawiać o Odc Naruto typu. ( co nam sie w danym odc. podobało , co nie za bardzo , co było śmieszne , co wkurzające , a nawet co wzruszające ) mam nadzieje ze sie podoba ;d pomysł ;d
jeśli tak to zaczynajmy Very Happy
np. mi ostatni odc sie Bardzo PODOBAŁ poprostu super był jak przytulił swoje złe wcielenie ;d aż mi sie łza uroniła albo jak włożył głowe do paszczy lwa ;d hahahah jak yamato i kiler bee zrobił w ch*ja ;d ze nie ma głowy Very Happy
tylko kłupie bylo to ze w takim jeba*ym momęcie skończyli Sad
Back to top Go down
Aidy
Jounin
Jounin
Aidy

Liczba postów : 122
Points/Punkty : 129
Reputation/Reputacja : 4

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptyFri Jan 20, 2012 10:35 pm

Tak i zakładasz taki temat w dziale global news, myślę że kobcio powinien ten dział zastrzec sobie. A twój temat powinien być przeniesiony do działu offtopic.
Back to top Go down
achiru
Genin
Genin

Liczba postów : 33
Points/Punkty : 37
Reputation/Reputacja : 0

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptyFri Jan 20, 2012 10:58 pm

oj tam oj tam xD Mi to sie podobalo Jak naruto rapowal xD
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil

Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptyFri Jan 20, 2012 11:29 pm

Ja tam wolę mangę ale w odcinki też mogą być. Podobało mi się jak naruto rapował ;p.

@Alkaida
Jak kobcio lub eefo będą to przeniosą temat do offtopic ;p.

Last edited by raezil on Sat Jan 21, 2012 10:02 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]

Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 8:12 am

Hm...co by tu z Tobą zrobić? Zbanować? Czy tylko dać warna? Zrobimy tak - nie zbanuję Ci, lecz nadam najwyższy pasek ostrzeżeń, co oznacza, że gdy jeszcze raz wyskoczysz z czymś niezgodnym z regulaminem, bądź po prostu idiotycznym, to już więcej nie napiszesz nic. Dostaniesz po prostu bana, rozumiemy się? Tym czasem proszę osobę, która może w tym dziale 'coś' robić o zamknięcie tematu i przeniesienie go do kosza po upływie 24h - by autor owego tematu miał czas na zapoznanie się z moją krótką notatką.

Chunin
Chunin

Liczba postów : 82
Points/Punkty : 94
Reputation/Reputacja : -5

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 8:25 am

Ja nie mogę, odcinek teraz był boski, ale szkoda, że skończył się w takim momencie ( jak zawsze -.-) to jest najgorsze, choć dzięki temu jest dużo zastanawiania się co będzie w następnym odcinku Razz

Ale racja, zły dział ;/
Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 9:58 am

oki to moge go zrobic w offtopic ? czy tam tez bd źle ? ? ? + sory ale myśle ze ten temat moze byc ponieważ mozna by pogadać o naruto ) ale niech bd !
Back to top Go down
Anwerstaw
Genin
Genin

Liczba postów : 32
Points/Punkty : 35
Reputation/Reputacja : 2

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 10:30 am

Moim zdaniem anime to gówn oi aprodia mangi nie oglądam !.
Back to top Go down
Sevba
Jounin
Jounin
Sevba

Liczba postów : 221
Points/Punkty : 234
Reputation/Reputacja : 5

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 10:44 am

A jak ma anime wyglądać ? tworzą je z mangi więc?
Jeżeli manga ma takie a nie inne chaptery to takie jest anime.
Naruto jest w 90% na podstawie mangi ( pomijam filery).

Teraz będzie z 5 odcinków ( tak mi się zdaje nie pamiętam dokładnie) na tej wyspie jeszcze , w miarę ciekawe , nie narzekajcie.
Back to top Go down
Prediatrix
Genin
Genin
Prediatrix

Liczba postów : 56
Points/Punkty : 57
Reputation/Reputacja : -19

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 11:39 am

Mi się podobał kyuubi ;D bijuudamą w Naruto odrazu na dzieńdobry Wink
Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 1:56 pm

tak wię ( do arministracji ) widzicie temat chyba sie podoba użytkowniką więc prosze o nie usuwanie go tylko przeniesienie w offtopic ! i zmniejszenie mi tego warning level bo na 5 za taki błąd i do tego jako jeden z nowszych użytkowników to chyba za mocno szczegulnie ze wystrczy ze napisze cos nie tak ( co sie nie spodoba adminowi) i leci ban no to jest z lekka przesada chyba ! ;/
Back to top Go down
xeir
Moderator
Moderator

Liczba postów : 98
Points/Punkty : 106
Reputation/Reputacja : -2

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 2:14 pm

Jak kobcio będzie to powinien przenieść ten temat do działu offtopic.

Jeżeli Nie odpowiada ci liczba ostów zgłoś się do osoby która ci je dała w celu wyjaśnienia sprawy lub skontaktuj się z jego przełożonym w tym przypadku Kobcio.

Quote :
jako jeden z nowszych użytkowników

Jako jeden z nowszych użytkowników powinieneś być szczególnie uważny na co co piszesz . a nie piszesz posty typu :

Quote :
Dziękuje ci za poparcie
<--- 1 ost

Quote :
Hymmm... wiesz jednak masz racje ;d ale karzde są zajebiszcze ;d
Istnieja Opcja Edytuj nie wnosi dużo do tematu post 2 ost

Quote :
siemasz witam cie ;d
3 ost nie wnosi nic do tematu

Quote :
a podasz link gdzie kobcio opisał karzdą postać ?
takie rzeczy na pw 4 ost

Quote :
czemu tak sądzisz ? im większy lvl tym fajniej ;d
Post nie wnosi nic do tematu/ mogłeś edytować wcześniejszy 5 ost

6 i 7 ost to ten temat powinieneś więc już na czysto mieć bana , jak By nie to ze jesteś Nowszym użytkownikiem !

8 Ost

alkaida wrote:
no oki nie ma sprawy ;d

Nie wnosi nic do tematu uskutecznia spam nie edytował poprzedniego posta

Co do zdjęcia ostów w twoim przypadku to akurat nic nie da po prostu lubisz pisać oftopic chyba ze co tydzień bd ci zdejmować ...

Edit@

alkaida wrote:
ahaa czyli jak napisze jedno zdanie to powinien byc ban ? hahahahahha dobree czyli jak mam zamiar sie wypowiadać to ma byc ile zdań ? 4 -10 czy moze 50 zeby nie było za krotko ?!!!!!!!!!!!!

na oko to 9 warn ale twój temat więc w zależności od admina

Edit2@

alkaida wrote:
hymmm admini nie wiem jak to mozliwe ze ja robie temat w którym można spokojnie pogadać o naruto i wgl. a ten typek wyskakuje z takim gównem i on ma warnink 4 a ja 5 ? ahahhahaha dobre sobie Pozdro dla was !

Post nie wnosi nic do tematu 9 lub 10 warn w zależności od adminów

Down@ Naucz Się Edytować Posty , Naucz się chociaż w głupi Sposób nawiązywać do tematu a nie bd miał problemów z administracją ... i tak tu dosyć pozwalają jako admini graczą.

Last edited by xeir on Sat Jan 21, 2012 2:56 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 2:49 pm

ahaa czyli jak napisze jedno zdanie to powinien byc ban ? hahahahahha dobree czyli jak mam zamiar sie wypowiadać to ma byc ile zdań ? 4 -10 czy moze 50 zeby nie było za krotko ?!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]

Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 4:59 pm

Po prostu nie pisz mało wnoszących do tematu postów, np.: dziękuję, spoko. Rozumiem, że chcesz być miły, kulturalny i przy okazji nabić parę postów, ale od tego jest opcja 'edytuj'. Następnym razem, gdy będziesz chciał za coś podziękować, czy coś w tym stylu, po prostu użyj tej opcji.

Chunin
Chunin
szaty96

Liczba postów : 118
Points/Punkty : 118
Reputation/Reputacja : -4

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 7:21 pm

Alkaida polecam przeczytanie regulaminu bo tak mi się zdaje ze go nie przeczytałeś i licz się z możliwością bana gdy go nie przestrzegasz proste.
Back to top Go down
Prediatrix
Genin
Genin
Prediatrix

Liczba postów : 56
Points/Punkty : 57
Reputation/Reputacja : -19

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySat Jan 21, 2012 9:42 pm

Dobra nie opierniczajcie go już dostał za swoje to już się na nim nie wyrzywajcie.

@Topic
ciekawi mnie walka Tobiego i Konan ;D
Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySun Jan 22, 2012 12:34 pm

z kąd wziąłeś pomysł tibiego vs konan ? ? ;d hehhhh ale ogólnie podoba mi sie pomysł ;d mnie zastanawia jak bd walczyć naruto na wojnie shinobi ;d albo sasuke ;d ;o
Back to top Go down
Sevba
Jounin
Jounin
Sevba

Liczba postów : 221
Points/Punkty : 234
Reputation/Reputacja : 5

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  EmptySun Jan 22, 2012 12:55 pm

może z mangi? jakoś za niedługo będzie walka tobi vs konan.
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Rozmowy o odcinkach naruto    Rozmowy o odcinkach naruto  Empty

Back to top Go down

Rozmowy o odcinkach naruto
Back to top 
Page 1 of 1