Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi Chronicles Online

Forum gry opartej na silniku Tibii oraz na podstawie znanej anime oraz mangi Naruto, Naruto Shippuuden
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ankieta ! NT HELPER!

Go down 
+17
achiru
Orotachi
Sephior
EeFo [Admin]
Soolek
Ryu
Hate
szaty96
Ikaruga [Admin]
Szefu
Ostatnia Nadzieja
raezil
Sevba
xeir
dami1310
alkaida
Kobcio [Admin]
21 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next

Raezil jako NT helper
Tak
Ankieta ! NT HELPER! Vote_lcap50%Ankieta ! NT HELPER! Vote_rcap
 50% [ 15 ]
Nie
Ankieta ! NT HELPER! Vote_lcap40%Ankieta ! NT HELPER! Vote_rcap
 40% [ 12 ]
Nie wiem
Ankieta ! NT HELPER! Vote_lcap10%Ankieta ! NT HELPER! Vote_rcap
 10% [ 3 ]
Total Votes : 30
 

AuthorMessage
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySat Jan 14, 2012 9:28 pm

Czy gracz oraz reklamator o imieniu Raezil moglby byc dobrym NT helperem? Czy sie nadaje? Jak dobrze go znacie? Na forum zaprosil juz dziesiatki uzytkownikow jak nie setki ktorzy sie zarejestrowali. Jak narazie jest nr.1 reklamatorem.



Prosze wypelnic ankiete:

Tak - uzasadnic wybor w poscie
Nie- uzasadnic wybor w poscie
Nie mam zdania

* Nt helper to ranga wyzsza od senior tutora, moze banowac, lecz jest nizsza od Gamemastera. Opowiednik Community Managera [CM] w tibii.
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida


Liczba postów : 29
Points/Punkty : 30
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2012-01-14

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySat Jan 14, 2012 9:35 pm

widząc ile reklam podobno zrobił sąde ze sie nadaje gdyby nie on to by mnie tu nie bylo ;d + nie moge sie doczekac kiedy wystartuje ;d
Back to top Go down
dami1310
Chunin
Chunin



Liczba postów : 82
Points/Punkty : 94
Reputation/Reputacja : -5
Join date : 2012-01-08
Age : 25

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySat Jan 14, 2012 9:39 pm

Raezil jest porządny i dotrzymuje słowa, jak się za coś weźmie to robi to do końca, więc moge powiedzieć, że na NT helpera nadaje się idealnie.
Back to top Go down
xeir
Moderator
Moderator



Liczba postów : 98
Points/Punkty : 106
Reputation/Reputacja : -2
Join date : 2011-12-31
Skąd : z internetu

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySat Jan 14, 2012 9:39 pm

no raczej puki co z pasuję z zaznaczeniem odpowiedzi jako takiej , powód jest prosty nie znam go dobrze i nie potrafie z jego postów na forum wynieść jakiejś opinii czy będzie się nadawał na taką funkcję czy nie Wink


< znaczy sie poczekam az sporo osób zagłosuje i wtedy zobacze >
Back to top Go down
Sevba
Jounin
Jounin
Sevba


Liczba postów : 221
Points/Punkty : 234
Reputation/Reputacja : 5
Join date : 2011-11-27
Age : 31
Skąd : Oberschlesien

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySat Jan 14, 2012 9:40 pm

Zagłosowałem na nie , nie obsadzajmy na takie stanowisko osoby o której mało wiemy , przynajmniej ja go nie znam zbyt dobrze. Nie jest to z zazdrości jeżeli ktoś tak pomyśli , możliwość banowania = w jakimś stopniu utrata zabawy z gry.

Zdanie mogę jeszcze zmienić , jeśli zaskoczy mnie czymś pozytywnym , nie ukrywam ,że jutro z chęcią byśmy z nim pogadali na vt Wink


Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySat Jan 14, 2012 9:48 pm

Każdy ma swoje zdanie jak nadaje się na nt helper to głosujcie pozytywnie. Noyko ma racje jak wezmę się za jakąś rzecz to zawsze ją skończę. Zawsze się wywiązuje za to co obiecałem ;p. Poczekajmy jeszcze czy zdołam radę zaprosić tyle osób żeby na forum przed startem było ich około 400.Jestem dla ludzi miły i nikogo się nie czepiam. Jestem opanowany co wiąże się z moją kulturą osobistą Wink Jak chcecie pogadać ze mną na vt to podajcie port , ip i o jakiej godzinie ;p.
Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySat Jan 14, 2012 9:49 pm

no to prowadzimy kampanie wyborcza..
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
Ostatnia Nadzieja
Chunin
Chunin
Ostatnia Nadzieja


Liczba postów : 87
Points/Punkty : 105
Reputation/Reputacja : 9
Join date : 2011-10-14
Age : 29
Skąd : Elbląg

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySat Jan 14, 2012 9:55 pm

Raezil to dobry chłopak, pracowity jak mało kto, zasłużył na helpera, ciągle się stara i reklamuje na czym tylko się da, jestem na TAK afro
Back to top Go down
Szefu
Jounin
Jounin
Szefu


Liczba postów : 213
Points/Punkty : 212
Reputation/Reputacja : -10
Join date : 2011-10-29

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 6:42 am

ciekawe jakie masz nerwy reazil bo jezeli ktos cie raz wyzwie i odrazu bana na tydzien mu dasz no to raczej nie ale jezeli to ogarniesz to ja jestem tak ;D
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]


Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16
Join date : 2011-12-19
Skąd : Elbląg

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 8:10 am

Nie możemy podejmować decyzji zbyt pochopnie. Raezil jest naprawdę sumiennym reklamatorem, ponadto uprzejmy i kulturalny. Jednakże serwer jeszcze nie wystartował, zatem osobie, której nie zna się od strony zachowania w grze nie można obsadzać na tak wysokie stanowisko, na NT Helpera, który może banować. Proponuję dać Raezilowi helpera - zwykłego Tutora, a po czasie tygodnia - dwóch dobrego sprawowania nadać mu rangę NT Helper. Jeśli zaś w grze okaże się przeciwieństwem tego Raezila z forum, nie otrzyma tej rangi. Dlaczego tak? Nie można mieszać forum z grą, na forum ludzie są inni, w grze także - poza tym nie chciałbym, aby odbiła mu woda sodowa do głowy. To dobry chłopak i sądzę, że trzeba dać mu się wykazać, ale nie od razu dając pełne możliwości do karania graczy. Niech dostanie komendę śledzenia i reportowania prosto do GM'ów - ale brak możliwości samowolnego nadawania kary. Po wyżej wymienionym czasie siedzenia na tutorze, dostałby możliwość awansu, bądź nie - albo w skrajnym wypadku całkowitym wyrzuceniem z pozycji tutora (za skandaliczne zachowanie). Pewnie Raezil trochę się zdenerwuje, gdy zobaczy, co napisałem, bo jestem z nim w dobrych stosunkach, ale chcę dla serwera jak najlepiej i uważam, że mój pomysł jest najtrafniejszy co do jego sprawy.

@Edit
A co do opcji 'nie mam zdania' - jeżeli ktoś nie ma zdania, niech nie głosuje, proste. Nie wiem, po co ta opcja w ogóle.
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 9:00 am

Choć kobcio mógł dać ankietę na tutora a po miesiącu sprawowania zobaczył by czy nadaje się na wyższą rangę.
Back to top Go down
szaty96
Chunin
Chunin
szaty96


Liczba postów : 118
Points/Punkty : 118
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2011-12-24

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 9:49 am

Jestem na tutora nie przesadzajmy odrazu z Senior Tutorem.
Oczywiscie jak Sevba Chciałbym zamienić z nim pare słówek na vt wtedy zdecyduje na tutora jestem na tak na senior tutora według mnie za wcześnie.
Back to top Go down
Hate
Genin
Genin
Hate


Liczba postów : 46
Points/Punkty : 49
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2011-07-02

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 10:10 am

Osobicie raezila nie znam, ale widzac jak sie stara reklamujac ots'a to nie dac mu nt helpera bylo by po prostu nie fair Very Happy. Zdecydowanie tak.
Back to top Go down
Ryu
Jounin
Jounin
Ryu


Liczba postów : 238
Points/Punkty : 275
Reputation/Reputacja : 5
Join date : 2011-10-10
Skąd : Stolica

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 10:15 am

Reklamator a CM to 2 różne sprawy moim zdaniem,ja bym dał jemu Tutora i szedł w górę jak będzie się spisywał bo to jednak duża odpowiedzialność.
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 10:21 am

Zgadzam się z ryu, organizatorem zadymy i szatykiem ta ankieta powinna być na helpera potem byś zobaczył czy nadaje się na wyższą rangę. Lubię pomagać w eventach a także je organizować co czasami robiłem na losie ( zrobiłem 6-7 eventów i lubię takie coś organizować i pomagać). Mam wiele pomysłów na eventy i na inne tego typu imprezy ;p
Back to top Go down
Soolek
Spammer
Spammer
Soolek


Liczba postów : 216
Points/Punkty : 252
Reputation/Reputacja : 13
Join date : 2012-01-08
Age : 28
Skąd : Konoha Gakure

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 10:28 am

Te eventy co były na W0N0 to też moja zasługa i co?

Zreszto zagłosowałem na "NIE" ponieważ od kiedy reklamator za to dostaje GMa?
Team który robi mape nie będzie miał pewnie pełnego GMa tylko NT Helper...
A ktoś kto reklamuje server że wejdzie sobie w czasie wolnym na otsa na 30min i wciśnie hotkeya z reklamacją i ma za to dostać aż tyle?
Często Graficy tego nie dostają tak szybko...

@Down :
Wiem widziałem ale trzeba było napisać powód na NIE


Last edited by Soolek on Sun Jan 15, 2012 10:32 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 10:30 am

Czy ty nie widzisz co ja pisałem?
raezil wrote:
Zgadzam się z ryu, organizatorem zadymy i szatykiem ta ankieta powinna być na helpera potem byś zobaczył czy nadaje się na wyższą rangę. Lubię pomagać w eventach a także je organizować co czasami robiłem na losie ( zrobiłem 6-7 eventów i lubię takie coś organizować i pomagać). Mam wiele pomysłów na eventy i na inne tego typu imprezy ;p

Ta ankieta powinna być na helpera Wink
Back to top Go down
Ryu
Jounin
Jounin
Ryu


Liczba postów : 238
Points/Punkty : 275
Reputation/Reputacja : 5
Join date : 2011-10-10
Skąd : Stolica

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 10:57 am

Soolek wrote:
Te eventy co były na W0N0 to też moja zasługa i co?

Zreszto zagłosowałem na "NIE" ponieważ od kiedy reklamator za to dostaje GMa?
Team który robi mape nie będzie miał pewnie pełnego GMa tylko NT Helper...
A ktoś kto reklamuje server że wejdzie sobie w czasie wolnym na otsa na 30min i wciśnie hotkeya z reklamacją i ma za to dostać aż tyle?
Często Graficy tego nie dostają tak szybko...

@Down :
Wiem widziałem ale trzeba było napisać powód na NIE
Popieram Suulka reklamować każdy może wystarczy umieć pisać i zarejestrować się na danym forum..
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]


Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16
Join date : 2011-12-19
Skąd : Elbląg

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 11:12 am

Soolek - nie no, akurat mapperzy (w tym przypadku tylko ja i Kobcio) i skrypterzy (Eefo) będą mieli pełnego GM'a, ale mimo wszystko taki NT Helper to powinna być ranga, na którą trzeba bardziej zasłużyć i dobrze zaprezentować się ze wszystkich stron.
Back to top Go down
Soolek
Spammer
Spammer
Soolek


Liczba postów : 216
Points/Punkty : 252
Reputation/Reputacja : 13
Join date : 2012-01-08
Age : 28
Skąd : Konoha Gakure

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 11:14 am

A co to za problem mi byłoby wejść i pospamić sobie na forum czy w grze o jakimś OTSie dostać bana i iść na następnego a później mieć za to GMa czy NT Helper...
Back to top Go down
EeFo [Admin]
Moderator
Moderator
EeFo [Admin]


Liczba postów : 131
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 11
Join date : 2011-09-19
Skąd : a czy to ważne ;)?

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 2:09 pm

Jak tak czytam te wasze wypowiedzi dochodzę do wniosku, że wystarczającą nagrodą byłby Tutor jak by się sprawdził to może z czasem coś więcej. Ale CM to trochę za dużo jak na tylko reklamowanie Smile
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 2:12 pm

No mówię że powinno być na tutora nwm czy z posadą nt helpera bym sobie poradził to taki duży obowiązek. To tyle niech ankieta będzie zmieniona na helpera ;p.
Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 3:42 pm

ja tylko ankiete zrobilem.... nie gadajcie ze to nie jest problem reklamowac bo z tego co wiem to tylko wybrani reklamatorzy reklamuja serva , nikt inny.

Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 3:44 pm

Właśnie trudno reklamować mało co graczy z otsa jakiegoś ci tu zajrzy. Więc nie mówcie że ale to łatwizna Wink.

Kobcio! Szaty też reklamuje widziałem go na wosie jak reklamował nsso.


Last edited by raezil on Sun Jan 15, 2012 4:12 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
szaty96
Chunin
Chunin
szaty96


Liczba postów : 118
Points/Punkty : 118
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2011-12-24

Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! EmptySun Jan 15, 2012 4:08 pm

Ja akurat jestem Testerem ale także reklamuje wiec nie gadaj ze tylko wybrani reklamatorzy.
Back to top Go down
Sponsored content





Ankieta ! NT HELPER! Empty
PostSubject: Re: Ankieta ! NT HELPER!   Ankieta ! NT HELPER! Empty

Back to top Go down
 
Ankieta ! NT HELPER!
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shinobi Chronicles Online :: NOWE FORUM/NEW FORUM :: Global News-
Jump to: