Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Nowa fabula, lepszy silnik, prace z NSSO zostaly przeniesione na Shinobi Chronicles, lepszy server!
Shinobi Chronicles Online
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shinobi Chronicles Online

Forum gry opartej na silniku Tibii oraz na podstawie znanej anime oraz mangi Naruto, Naruto Shippuuden
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Custom Class

Go down 
+18
JaNaWasPaczeMojePazie
Max121
Sephior
Ryu
xeir
Anwerstaw
Ostatnia Nadzieja
Aidy
Ogarniam Nejego
szaty96
raezil
Nezall
Ikaruga [Admin]
Bart3k
Soolek
Sevba
Szefu
Kobcio [Admin]
22 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Sephior
Helper
Helper
Sephior


Liczba postów : 17
Points/Punkty : 21
Reputation/Reputacja : 1
Join date : 2012-01-13

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptySun Jan 15, 2012 11:15 pm

Jak już robić custom class to zrobić podobnie jak na DBKO 2 ale w zupełnie inny sposób.

Wszystkie wioski.
Wybierasz do jakiego klanu chcesz należeć.

Np:
Konoha:
-Uchiha
-Nara
-Akimichi
-Hyuuga
+Tai Jutsu User
+No Class (Ala Narut) gdzie można posiąść wszystkie jutsu oprócz Kekkei Genkai, ale postać ta wzamian za to posiadałaby inne bosty.

Kiri:
-No Class
-Kayaguya

Suna:
Sabaku User
Puppet User

Coś na wzór BYONDA. Jakby nie to ze BYOND zbyt ciekawej rozgrywki nie daje (Ale system gry był WYJEBANY W KOSMOS) to grałbym w tamtą grę całe życie xD.
Back to top Go down
raezil
Moderator
Moderator
raezil


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 132
Reputation/Reputacja : -12
Join date : 2011-11-24
Age : 26
Skąd : Lubin

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptySun Jan 15, 2012 11:26 pm

Pomysł sephiora mi się podoba. Grałem na byondzie i takie coś można by zrobić.
można dodać klan uzumaki (specjalizował się w pieczęciach np pieczęć z tego klanu to shiki fujin. Dla tego klanu byłyby jutsu które pieczętują przedmioty w zwojach (tzn tworzenie zwoju z kunaiami itp). Pomysł na shiki fujin ( Zniża życie gracza i potwora do 1hp. Gdy te jutsu jest w trakcie użycia na drugiej osobie to obydwie osoby nie mogą się ruszać ani się bić. Efekt pieczętowania trwałby 10 sekund ;p. Po upłynięciu 10 sekund nasze hp zniża się do 1. W czasie używania czaru można się bić ale spele jak i male będzie zadawało 60 % mniej dmg niż zadawało.
Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyMon Jan 16, 2012 12:00 am

tak mam wlasnie zrobic jak sephior mowi! plus mam pomysl na system genjutsu, Sephior by wiedzial o co chodzi bo jest to tak jakby bug z wodbo
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
Sevba
Jounin
Jounin
Sevba


Liczba postów : 221
Points/Punkty : 234
Reputation/Reputacja : 5
Join date : 2011-11-27
Age : 31
Skąd : Oberschlesien

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyMon Jan 16, 2012 7:24 am

Z tymi clanami może być ,ale niech wioskę Ci wybiera losowo Wink
Żeby najlepsi nie byli z tej samej wioski.
Back to top Go down
szaty96
Chunin
Chunin
szaty96


Liczba postów : 118
Points/Punkty : 118
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2011-12-24

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyMon Jan 16, 2012 1:00 pm

Niee nie losowo bo np jak jedna ekipa czy coś będzie chciała byc razem to zostaje im tylko mozliwość zostania missing ninja :/
Back to top Go down
Soolek
Spammer
Spammer
Soolek


Liczba postów : 216
Points/Punkty : 252
Reputation/Reputacja : 13
Join date : 2012-01-08
Age : 28
Skąd : Konoha Gakure

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyMon Jan 16, 2012 1:44 pm

@Szaty96 popieram Ciebie to jest fakt.
Wtedy napewno zostałbym Missing Ninja tzw. Nukeninem... Może i tak taką droge wybiorę ;D

Tylko myślałbym aby system Nukenina polegał na tym że Kaage wydaje na niego nagrode w wysokości 100k zależy od lvla czy umiejętności.
Aby ją odebrać trzeba dać deda tej osoby i wtedy Nukenin zostaje uwięziony z dzień lub tydzień w takim pomieszczeniu i koniec bycia Nukeninem.
Back to top Go down
Szefu
Jounin
Jounin
Szefu


Liczba postów : 213
Points/Punkty : 212
Reputation/Reputacja : -10
Join date : 2011-10-29

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyMon Jan 16, 2012 2:26 pm

sevba uchiha z suny xD
Back to top Go down
Aidy
Jounin
Jounin
Aidy


Liczba postów : 122
Points/Punkty : 129
Reputation/Reputacja : 4
Join date : 2011-10-12

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyMon Jan 16, 2012 2:50 pm

Skoro ma być tak jak na byondzie to czemu nie zrobicie serwera byonda? Daje on większe możliwości niż klient tibijski. Grafika jest łatwiejsza do zrobienia. Zresztą teraz to jest tam pełno klas postaci. Mój ulubiony serw to Naruto Ultimate 2, był tam ciekawy system, że każda postać mogła sobie wszczepić sharingan i używać doujujutsu. Była tam nauka ze zwojów, 6 rodzajów misji od e do s, egzaminy na rangę co godzina, można było zostać kage w jednej z 7-11 wiosek. Mapa była ogólnie duża, tylko mało było questów. Więc była to gra głównie do rozgrywki pvp.
Back to top Go down
szaty96
Chunin
Chunin
szaty96


Liczba postów : 118
Points/Punkty : 118
Reputation/Reputacja : -4
Join date : 2011-12-24

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyMon Jan 16, 2012 3:00 pm

Soolek przerażasz mnie .
Jak To Mozliwe ze masz teraz 15 reputa :O
Nie wierze ze stało się to normalnie :>
Ale nie ważne . dalej czekam na swoje pytanie :\ /\ /\ /\ /\ here
Back to top Go down
Ikaruga [Admin]
Mapper
Mapper
Ikaruga [Admin]


Liczba postów : 141
Points/Punkty : 166
Reputation/Reputacja : 16
Join date : 2011-12-19
Skąd : Elbląg

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyMon Jan 16, 2012 3:19 pm

Quote :
Tylko myślałbym aby system Nukenina polegał na tym że Kaage wydaje na niego nagrode w wysokości 100k zależy od lvla czy umiejętności.
Aby ją odebrać trzeba dać deda tej osoby i wtedy Nukenin zostaje uwięziony z dzień lub tydzień w takim pomieszczeniu i koniec bycia Nukeninem.

Bardzo dobry pomysł, gra byłaby wtedy ciekawsza - kiedy na Ciebie polują i zobaczysz missing ninja, musisz uciekać, bo jak Cię dorwą i ubiją, nie pograsz se dzień, czy tydzień, jak to napisał użytkownik, którego tekst cytuję. Wtedy byłaby większa motywacja, by się ukrywać, gdy na Ciebie polują itp. - wiecie o co mi chodzi, nie mogę się bardziej rozpisać, bo spadam na trening. pa.
Back to top Go down
Max121




Liczba postów : 2
Points/Punkty : 2
Reputation/Reputacja : 0
Join date : 2011-07-13

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyMon Jan 16, 2012 8:36 pm

Organizator Zadymy. wrote:
Quote :
Tylko myślałbym aby system Nukenina polegał na tym że Kaage wydaje na niego nagrode w wysokości 100k zależy od lvla czy umiejętności.
Aby ją odebrać trzeba dać deda tej osoby i wtedy Nukenin zostaje uwięziony z dzień lub tydzień w takim pomieszczeniu i koniec bycia Nukeninem.

Bardzo dobry pomysł, gra byłaby wtedy ciekawsza - kiedy na Ciebie polują i zobaczysz missing ninja, musisz uciekać, bo jak Cię dorwą i ubiją, nie pograsz se dzień, czy tydzień, jak to napisał użytkownik, którego tekst cytuję. Wtedy byłaby większa motywacja, by się ukrywać, gdy na Ciebie polują itp. - wiecie o co mi chodzi, nie mogę się bardziej rozpisać, bo spadam na trening. pa.


I tu można zrobic że kage np. suny chce zabic gracza z np.konohy ,a żeby nie wywołac wojny może zlecic to missing ninja.Gdy missing ninja zostanie wykryty(gdy zabił tego kolesia z konohy).kage np.konohy zleca polowanie na niego i nagrode za jego ciało lub zleca to anbu,gdy zdarzy się że zostanie zabity shinobi rangi wyższej niż jounin.Wtedy missing ninja znaleziony i zabity trafia do wiezienia.


I tu kolejny pomysł na nową umiejetnośc,uczenie się jutsu z nieżywej postaci(jego ciała) i tu kolejne zadanie dla anbu oczyszczanie ciał joninów by sekretne jutsu wioski nie wyszło na jaw.
Back to top Go down
Sephior
Helper
Helper
Sephior


Liczba postów : 17
Points/Punkty : 21
Reputation/Reputacja : 1
Join date : 2012-01-13

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyWed Jan 18, 2012 12:54 am

Aidy wrote:
Skoro ma być tak jak na byondzie to czemu nie zrobicie serwera byonda? Daje on większe możliwości niż klient tibijski. Grafika jest łatwiejsza do zrobienia. Zresztą teraz to jest tam pełno klas postaci. Mój ulubiony serw to Naruto Ultimate 2, był tam ciekawy system, że każda postać mogła sobie wszczepić sharingan i używać doujujutsu. Była tam nauka ze zwojów, 6 rodzajów misji od e do s, egzaminy na rangę co godzina, można było zostać kage w jednej z 7-11 wiosek. Mapa była ogólnie duża, tylko mało było questów. Więc była to gra głównie do rozgrywki pvp.
Nie, nie daje tego co client Tibijski. Za mała grywalność.

PS.
Taki filmik z Naruto GOA


Fajne tam systemy były. Drzewka z Jutsu Kekkei Genkai, oraz zwykłymi etc.
A jutsu to już w ogóle nie będę wnikał. Chidori Nagashi które bije 2x jak jest na ziemi woda (albo jutsu suiton), Kage Mane No Jutsu które goni ciebie stunuje i robi DMG Smile. Ale najlepszy ty był Sabaku User, przyzywał kupkę piasku która goniła fraga i jebała w niego Sabaku Kyu Very Happy...
Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyWed Jan 18, 2012 1:35 am

tez mam zamiar zrobic takie cos z tym waleniem wiecej na wodzie poprzez raiton itp
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
Sephior
Helper
Helper
Sephior


Liczba postów : 17
Points/Punkty : 21
Reputation/Reputacja : 1
Join date : 2012-01-13

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyWed Jan 18, 2012 2:24 pm

Łączenie żywiołów to się nazywa.
Suiton+Raiton =Wiekszy damedż z elementu raiton.
Katon+Futon =Wiekszy damedż Katon
Katon+Doton = Lawa
Doton+Suiton= Mokoton
Doton+Fuuton= Pył


ITP xD, ale jak to w grze zrobić xD.
Back to top Go down
Kobcio [Admin]
Head Admin of GMs
Head Admin of GMs
Kobcio [Admin]


Liczba postów : 565
Points/Punkty : 758
Reputation/Reputacja : 24
Join date : 2011-03-31
Age : 28

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyWed Jan 18, 2012 2:31 pm

proste, w skrypcie wystarczy zrobic zapytanie, jezeli floor ma takie id to % hitow zwiekszyc na 1.2 np [gdzie 1.0 to normal]
Back to top Go down
https://shinobi-chronicles.forumpl.net
Anwerstaw
Genin
Genin



Liczba postów : 32
Points/Punkty : 35
Reputation/Reputacja : 2
Join date : 2011-12-11

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyWed Jan 18, 2012 2:32 pm

Ciekawe ^ ^ oby jak najwięcej takich rzeczy powstawało na otsie gdyż na innych nie ma takich i to napewno ściągnie wielu ciekawskich ^^
Back to top Go down
JaNaWasPaczeMojePazie
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik



Liczba postów : 28
Points/Punkty : 28
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2012-01-17

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyWed Jan 18, 2012 3:05 pm

LUL ja o tim muwilem timu adminiwoi
Back to top Go down
Sephior
Helper
Helper
Sephior


Liczba postów : 17
Points/Punkty : 21
Reputation/Reputacja : 1
Join date : 2012-01-13

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyThu Jan 19, 2012 3:48 pm

Kobcio [Admin] wrote:
proste, w skrypcie wystarczy zrobic zapytanie, jezeli floor ma takie id to % hitow zwiekszyc na 1.2 np [gdzie 1.0 to normal]

Tak a co do łączeń można zrobić w ten sposób:

Uderzenie spella, jeśli ktoś zaatakuje z odpowiedniego żywiołu w ciągu 0,25 sekundy, dodaje dodatkowy dmg.

Np

Fuuton No Jutsu, w ciągu 0,25 sekundu druga osoba uderzy Kaaton No Jutsu = Odebranie 10% HP dla targetu. Im mocniejsze spelle tym większy %DMG.

I Zrobienie questa na H LVL, w którym możemy wybrać możliwość lączenia dwóch żywiołów, na okres trwania cooldawnu spella + 0,5 sekundy, aby można było łączyć samodzielnie.


A i jeśli jakieś 2 jutsu już zostału połączone nie można mieszać trzeciego (Kilka wyjątków), aby nie było tak że ktoś walnie fuuton, potem katoon zabiera 10%, i ktoś używa doton i wychodzi lawa i znów -10%, bo troszkę szybko by się padało :d...
Back to top Go down
Worldean




Liczba postów : 1
Points/Punkty : 1
Reputation/Reputacja : 0
Join date : 2012-01-15

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyFri Jan 20, 2012 6:05 pm

a ja mam taie pytanie,czy bedą Kekkei Genkai?
Back to top Go down
Prediatrix
Genin
Genin
Prediatrix


Liczba postów : 56
Points/Punkty : 57
Reputation/Reputacja : -19
Join date : 2012-01-16

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyFri Jan 20, 2012 6:21 pm

W sensie że Naruto Rinnegan to nie Smile
Jeśli sasuke Sharingan, Mangekyou Sharingan, Eternal Mangekyou Sharingan to tak Smile
To nie jakaś gra z forum -.-



@kobcio


Spoiler:
Back to top Go down
xeir
Moderator
Moderator



Liczba postów : 98
Points/Punkty : 106
Reputation/Reputacja : -2
Join date : 2011-12-31
Skąd : z internetu

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyFri Jan 20, 2012 6:24 pm

up@ on zadał pytanie w temacie Custom class więc nie chodzi mu o naruto i sasuke tylko sie pyta czy klasa cusstom będzie posiadała możliwość nauczenia się / zdobycia Kekke genkai ( raczej zdobycie w grze mało realne by było )


Edit By ja Xeir z GG


Spoiler:
Back to top Go down
shinePl

shinePl


Liczba postów : 9
Points/Punkty : 11
Reputation/Reputacja : 0
Join date : 2012-01-10

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyFri Jan 20, 2012 7:49 pm

a co z postaciami które nie mają żywiołu ?
Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida


Liczba postów : 29
Points/Punkty : 30
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2012-01-14

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyFri Jan 20, 2012 8:39 pm

ja tez mam pytanie o co chodzi w tym Kekkei Genkai? ?? bo nie kminie a jeśli było to w naruto to sory ale nie pamiętam ;/ prosze o pomoc
Back to top Go down
xeir
Moderator
Moderator



Liczba postów : 98
Points/Punkty : 106
Reputation/Reputacja : -2
Join date : 2011-12-31
Skąd : z internetu

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyFri Jan 20, 2012 8:48 pm

Wiesz Co to znaczy Google Kurna jego mać ? , wpisujesz w Google cos i szukasz tu na 1 stronie wyskakuje takie coś

http://www.enaruto.pl/kekkei-genkai/

Back to top Go down
alkaida
Stały Uzytkownik
Stały Uzytkownik
alkaida


Liczba postów : 29
Points/Punkty : 30
Reputation/Reputacja : -1
Join date : 2012-01-14

Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 EmptyFri Jan 20, 2012 9:00 pm

a tak juz mi przypomniało thx bardzo ale 2 raz mi odpisałeś i 2 raz byłeś wredny ! moze nie wszyscy tak jak ty to wiedzą a moze ja wiem coś czego ty sie bd potem pytał ! i co jak ci tak napisze to bd ci miło ???
Pomyśl troche nad tym (wiem ze jesteś modaratorem ale moze troche mniej agresywnie ? )
Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Custom Class - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Custom Class   Custom Class - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Custom Class
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Shinobi Chronicles Online :: NOWE FORUM/NEW FORUM :: Global News-
Jump to: